Спорт  |  17.07.18  |  вівторок
 

Усик залишився без тренера перед боєм з Гассієвим

Тренер Сергій Ватманюк більше не займається підготовкою українського боксера.
Про це повідомляє видання sport.ua.
 
За словами Усика, Ватманюк не давав йому розвиватися, тому довелося з ним розпрощатися. Все це сталося напередодні бою з росіянином Муратом Гассіевим, який відбудеться вже в цю суботу, 21 липня. Тепер підготовкою українця до поєдинку займається його катмен (лікар на рингу) Расс Анбер. Під шефством Анбера він уже проводив бій з Майклом Хантером, коли розлучився з ще одним своїм тренером Алі Баширом.
"Він не був моїм тренером по-справжньому, просто допомагав мені в деяких речах. Зараз ми припинили співпрацю, тому що те, що він давав мені, не допомагало мені розвиватися. Я не хочу працювати з людиною просто тому, щоб хтось був. Він хороший хлопець, але хороший хлопець - це не професія ",- сказав Усик про Сергія Ватманюка.

Також зміни спостерігаються в букмекерських конторах, які різко занизили шанс перемоги Олександра Усика в наступному бою. Так, якщо коефіцієнт на перемогу українця був 1.40, то зараз він становить 1.80, в той час як перемога Гассіева оцінюється по котуванням у 2.00.
 
Нагадаємо, що бій між Усиком і Гассієвим відбудеться в Москві. Керівництво Всесвітньої боксерської суперсерії офіційно підтвердило, що фінал турніру між українцем Олександром Усиком і росіянином Муратом Гассіевим пройде в столиці Росії.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах