Спорт  |  22.07.18  |  неділя
 

Усик переміг росіянина Гассієва в бою за всі пояси

Олександр Усик відтепер абсолютний чемпіон світу з боксу в першій важкій вазі з чотирма поясами від найважливіших боксерських організацій.

Поєдинок проходив у Москві. 

Як це зазвичай буває у боксі, перші кілька раундів бійці пристрілювалися один до одного, але український спортсмен виглядав набагато впевненіше й активніше в порівнянні з ударником Гассіевим. Здавалося б, після четвертого раунду російський спортсмен, як зазвичай, почне пресингувати, досконало вивчиши свого супротивника, але українець продовжував атакувати. Коли п'ятий, шостий, сьомий і восьмий раунд Усик провів першим номером з великим відривом стало зрозуміло, що Гассіев просто не може сконцентруватися. Український боєць покривав противника такою кількістю ударів, що той не міг навіть підготувати серію і лише зрідка виходив в атаку поодинокими випадами. При цьому Усик чудово відігравав ногами і на ухилах, взагалі не підпускаючи Гассіева до себе.

Після восьмого раунду українець, безумовно, зловив кураж. Удари ставали все частіше і частіше, а росіянин все більш розгубленим. Навіть в очах у Гассіева можна було прочитати, що він просто не може зробити те, чого хоче і що від нього хоче його тренер. До кінця залишалися лічені хвилини, а російський боєць так і не зміг показати нічого істотного. Усик був швидкий, спритний і досвідчений - просто страшний сон для боксера-панчера.

Таким чином, Олександр Усик став першим в історії переможцем Всесвітньої боксерської суперсерії, володарем Кубка Мохамеда Алі і єдиним чемпіоном за версіями WBA, WBC, IBF, WBO і The Ring.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах