Спорт  |  23.10.18  |  вівторок
 

Українці здобули третю золоту медаль на Іграх Нескорених-2018

У Сіднеї під час третього дня змагань Ігор Нескорених-2018 українська збірна команда здобула вже третю золоту медаль.

Під час третього дня змагань Ігор Нескорених-2018, які відбуваються в Сіднеї (Австралія), українська збірна команда виборола свою третю золоту медаль із пауерліфтингу (силового виду спорту, в якому піднімають штангу).

Так інформує офіційний сайт Міністерства оборони України.

"Третій день змагань Ігор Нескорених у Сіднеї – третє золото в української збірної. Цього разу з пауерліфтингу. Вітаємо Олександра Гавриленка!" – зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, що 21 жовтня відбувся перший день змагань на Іграх Нескорених у Сіднеї. Під час спортивного змагання - велогонки - українець Денис Фіщук здобув бронзу.

22 жовтня капітан української збірної Сергій Ільницький здобув золоту медаль із веслування на тренажерах у категорії Men’s IR6. Також цього дня українець Олександр Бєлобоков здобув золото з веслування на тренажерах у категорії Men’s IR3.

Загалом у змаганнях беруть участь команди таких 18 країн: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Велика Британія, США.

Як відомо, у 2014 році в Лондоні вперше відбулися Ігри Нескорених. Їх заснував британський принц Гаррі. Ігри Нескорених - це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів з обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть учасники країн-членів НАТО, а також стратегічні партнери Альянсу.

 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 502

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах