Спорт  |  18.10.18  |  четвер

Українці здобули срібло і бронзу на ЮОІ-2018

Зафіксовано чергові здобутки юних українських спортсменів на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018, які відбуваються в Буенос-Айресі.

Український боксер Тарас Бондарчук став срібним призером із боксу та Софія Лискун виборила бронзову медаль у стрибках у воду під час ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018.

Згідно з повідомленням офіційного сайту НОК України, 18-річний Тарас Бондарчук поступився у фінальному поєдинку вагової категорії до 60 кілограм проти Атічайя Поемсапа з Таїланду.

Срібний призер ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018 відразу після свого виступу зізнався, що надіявся на медаль найвищого ґатунку.

"Не можу поки сказати, що саме не склалося у фіналі, але я дійсно їхав на Юнацьку Олімпіаду з метою здобути золоту медаль. Зробив все від себе залежне, але подивимось на помилки, зробимо висновки й, переконаний, все буде набагато краще у майбутньому", – зазначив Тарас Бондарчук. - "Безумовно, медаль Юнацької Олімпіади – це чудовий результат. Я дуже радий! Мені все сподобалося тут: багато нових знайомств, друзів. Це дуже приємні емоції".

Бронзову нагороду виборила 16-річна Софія Лискун в командній першості зі стрибків у воду. Це вже її друга нагорода. Напередодні вона стала срібною призеркою в індивідуальних стрибках із вишки з 10 метрів.

Це вже 21 медаль українців в олімпійському Буенос-Айресі у 2018 році. Українці під час Юнацьких Олімпійських ігор здобули сім золотих, сім срібних і сім бронзових нагород.

Нагадаємо, що 17 жовтня гімнастка Христина Погранична здобула для України 20-ту медаль на Юнацьких Олімпійських іграх - срібло художньої гімнастики.

Сьогодні, 18 жовтня, ще один український боксер Максим Галінічев (вагова категорія до 56 кілограмів) зустрінеться у фіналі з Абдессамадом Аббазом із Марокко.