Спорт  |  30.07.18  |  понеділок
 

Українська збірна з художньої гімнастики виборола золото

Наші гімнастки отримали дві золоті та одну срібну медалі.

Національна українська збірна з художньої гімнастики достойно показала себе на Міжнародному європейському турнірі, що нещодавно відбувся в Італії.

Лідерка української збірної Влада Нікольченко набрала 72, 000 бали та здобула перемогу в категорії сеньорок з невеликим відривом. Адже друге і третє місце зайняли італійки Мілена Балдассарі (71,050) та Олександра Аджурджукулезе (69,950), повідомляє прес-служба Мінмолодьспорту України.

Українка Вікторія Онопрієнко також показала високі результати в категорії "юніор" (66,750). Гімнастка найкраще продемонструвала себе у вправах з обручем, м'ячем та булавами, а також зайняла друге місце після композиції зі стрічкою. Це дало можливість дівчині обійти її найближчу суперницю - італійку Єву Герарді. Третє ж місце посіла німкеня - Маргарита Колосов.

У групових вправах українська збірна також досягла високих результатів - 40,700. Дівчата вибороли друге місце в багатоборстві, дещо поступившись господаркам турніру - італійкам (45,100). Команда з Німеччини із сумою балів 31, 00 посіла почесне третє місце.
Такі результати для нашої збірної є гарною підготовкою до наступного турніру - Кубку світу з художньої гімнастики, який пройде з 17-го по 19-те серпня цього року в Мінську.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах