Спорт  |  09.01.19  |  середа

Українка вийшла до чвертьфіналу Жіночої тенісної асоціації

Українська тенісистка двічі здобула перемогу над білорускою і отримала путівку у чвертьфінал.

Українка Даяна Ястремська позмагається за вихід до півфіналу на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) Hobart International, який проходить в Хобарті (Австралія).

Про це інформує БТУ.

У Хобарті під час другого кола турніру Даяна Ястремська перемогла Віру Ларко з Білорусі з рахунком 6:1, 6:4. Матч тривав годину, проте українка не дала суперниці жодного шансу на брейк. У першій партії Даяна виграла 2 гейми на подачі білоруски, а в другому сеті їй вистачило одного брейка, щоб отримати путівку у чвертьфінал. Українка здобула призовий фонд 250 тисяч доларів.

Путівку до півфіналу Даяна Ястремська розіграє зі швейцаркою Беліндою Бенчич, котра завдала поразки австралійці Зої Хайвс – 6:2, 6:4.