Спорт  |  18.11.17  |  субота

Українка виграла турнір з дзюдо в Нідерландах

У вирішальній дуелі молода дзюдоїстка Дарина Білодід перемогла представницю Німеччини.

Українська дзюдоїстка показала максимальний результат під час заключного в сезоні турнірі серії Гран-прі з дзюдо, який пройшов у Гаазі (Нідерланди).

Від України на першості Sportcampus Zuiderpark виступала тільки Білодід. Її вагова категорія - до 48 кг.

У півфіналі Дарина перемогла представницю Гвінеї-Бісау Тасьяну Сезар, а у вирішальному поєдинку українка змогла побороти німкеню Катарину Менц.

Відзначимо, що у вересні 2016 року Дарина Білодід стала переможницею молодіжного чемпіонату Європи, де їй протистояли на 3-4 роки старші спортсменки.

До слова, чемпіонат світу з дзюдо, що проходив ув Угорщині, для України вперше за десять років завершився без медалей.