Спорт  |  08.06.19  |  субота

Україна-Сербія: феєрична перемога на Арені Львів - репортаж

Збірна України виборола перемогу з різницею у 5 очок.

У п'ятницю, 7 червня, у Львові, на стадіоні Арена Львів відбулася зустріч двох збірних з футболу: України та Сербії. Матч проводився в рамках відбіркового туру Євро-2020.

Змагання почалося о 21:45 за київським часом. На НСК українську збірну підтримували львів'яни та гості міста. Вболівальники сербів не приїхали на відбірковий матч.

Традиційно, відкриття змагання супроводжувалося гімнами країн-суперників. Гімн України виконувався солісткою та цілим стадіоном.

Після гімну пройшла хвилина мовчання у зв'язку зі смертю колишнього президента УЄФА Леннарта Юханссона, який обіймав цю посаду 17 років.

На поле команди вийшли у такому складі:

• Україна: П'ятов – Миколенко, Матвієнко, Кривцов, Караваєв – Степаненко, Малиновський – Коноплянка, Зінченко, Циганков – Яремчук.
  • Запасні: Паньків, Лунін, Бутко, Соболь, Бурда, Безус, Кравець, Бесєдін, Пластун, Швед, Шепелєв, Коваленко.
  • Сербія: Дмитрович – Коларов, Спайич, Міленкович – Костіч, Максимович, Тадіч, Ляйіч, Гачинович – Прийович, Йович.
  • Запасні: Райкович, Васильович, Рукавіна, Мілетіч, Живкович, Мітровіч, Мітровіч, Катай, Фейса, Радоньїч, Лукич, Лазович.

Перший тайм збірна України впевнено забрала м'яч та вміло оперувала ним. За точністю та загальним часом володіння м'яча українці перевершували суперників.

На 26-й хвилині першого тайму Віктор Циганков забив перший гол. Надихнувшись маленькою перемогою, він вирішив не зупинятися і вже через 2 хвилини забив другий гол.

Після перерви українці з новими силами стали пресувати збірну команду Сербії. Тому на 42-й секунда другого тайму Євген Коноплянка забив гол, який до того часу йому ніяк не піддавався.

На 59-й хвилині свій перший гол забив львів'янин Роман Яремчук. Після його подачі рахунок становив 4:0.

За 15 хвилин до закінчення матчу Коноплянка забив свій другий гол у цьому змаганні. Він, як і Віктор Циганков, забив під час матчу Україна-Сербія голи-близнюки.

Попри зусилля сербів, ворота України під охороною Андрія П'ятова залишилися "сухими".

Під час матчу трибуни почали скандувати ім'я Андрія Шевченка тренера української збірної. Вся Арена Львів таким чином дякувала екс-футболістові за достойних нащадків, які перейняли футбольну мудрість та правильно її використовують.

За дві хвилини до кінця матчу трибуни не могли стримувати своєї радості та гордості: українці знову заспівали державний гімн, не дочекавшись офіційного завершення. Під час матчу також було запалено одну димову шашку, та вона швидко втухла та не наробила незручностей глядачам.

По закінченню рахунок матчу Україна-Сербія був 5:0, що було повним розгромом для сербської команди.

Українська збірна не збирається розслаблятися: через два дні на Арені Львів відбудеться другий матч відбіркового туру – Україна-Люксембург.

Матч розпочнеться 10 червня о 21:45.