Спорт  |  15.10.19  |  вівторок

Україна-Португалія: феєрична перемога збірної та вихід у Євро-2020

Підопічні Андрія Шевченка перебороли найбільш серйозного супротивника з рахунком 2:1 та вибороли першість в групі.

У понеділок, 14 жовтня, на НСК «Олімпійський» відбувся товариський матч в рамках Євро-2020 Україна-Португалія. На стадіоні та поблизу нього зібралося понад 70 тисяч вболівальників, які підтримували збірні України Португалії.

Цей поєдинок був останнім для України – збірна здобула першість у групі В та отримала найбільшу кількість очок серед збірних-суперників.

На шостій хвилині матчу рахунок відкрив Роман Яремчук – футболіст добив подачу головою Кривцова.

На 27-й хвилині збірна України забила ще один гол – Андрій Ярмоленко, гравець «Вест Гем Юнайтед» влучив у ворота супротивника.

Декілька разів ворота української збірної рятував неперевершений воротар Андрій Пятов, проте, після сумнівного штрафного від Роналду на 72 хвилині все ж пропускає м’яч і дарує збірній Португалії перший і останній гол.

Всього матч ішов 95 хвилин. За Україна отримала чотири жовті картки та одну червону (її отримав Степаненко за відбивання рукою), а Португалія  - дві жовті.

За результатами матчу Україна обійшла Португалія з рахунком 2:1 та увійшла до Євро-2020.