Спорт  |  12.03.18  |  понеділок

Україна взяла третє золото на Паралімпіаді

Ігор Рептюх, український лижник, завоював третю за рахунком золоту медаль для України на Паралімпійських іграх в Пхьончхані.

Спортсмен завоював золото в лижних змаганнях на дистанції в 20 кілометрів вільним стилем. На офіційному сайті Паралімпіади повідомляється, що Рептюх подолав дистанцію за 44 хвилини і 52 секунди.

Другим на фініш прийшов представник Франції Бенжамін Давье з відставанням від українця на 1 хвилину і 56 секунд. Бронзову медаль завоював Хакон Олсруд, представник Норвегії. Ще один українець Сергій Романюк став 7-им. Він подолав дистанцію за 50 хвилин 44 секунди. Слід зазначити, що для Рептюха це вже 2-га нагорода в Пхенчхані.

У перший змагальний день в біатлонному спринті він завоював бронзову медаль. На цю годину в скарбничці збірної України вже 3-ри золота, 1 срібло та 3-ри бронзи. За кількістю завойованих нагород в заліку Україна твердо йде в 1-ій десятці.

Паралімпіада триватиме до 18-го березня, будуть розіграні 80 комплектів медалей.