Спорт  |  17.10.18  |  середа

Україна перемогла Чехію та вийшла в перший дивізіон Ліги Націй

Команда Андрія Шевченка продовжує демонструвати давно небачений успіх біля керма національної збірної.

Після двох впевнених перемог над своїми противниками, збірна України повинна була знову перемогти чехів, щоб стати першою командою в історії Ліги Націй, яка достроково вийде в перший дивізіон.

З перших хвилин українці перехопили ініціативу і перейшли до атакуючих дій. Була помітна разюча різниця між збірною України до Андрія Шевченка і після. Тепер ми бачимо вже впевнену зіграну команду, успіх якої не залежить лише від настрою двох флангових півзахисників. І хоча чехи багато огризались і ледве не відкрили рахунок, господарі поля змогли взяти себе в руки до середини першого тайму і відшліфувати на ходу всі свої помилки.

Зрештою одна ​​з атак української команди закінчилася закономірним голом. Рулан Малиновський технічно здалеку пробив точно під кут воріт. Голкіпер чехів нічого не зміг з цим зробити. 1:0!

Другий тайм був не менш напруженим. Це був один з тих матчів, який можна назвати дійсно цікавим та інтригуючим. Видно було, що забити дуже сильно хотів Андрій Ярлмоленко, проте так і не зміг пристрілятися до воріт суперника до кінця основного часу.

Матч завершено. Україна має три перемоги з трьох, а Андрій Шевченко вже увійшов в топ найрезультативніших тренерів збірної за всю історію. Його безпрограшна серія зросла до дев'яти матчів.

Нагадаємо, що Шовковський тренуватиме футбольну збірну України. Легендарний голкіпер київського "Динамо" розпочне тренерську кар'єру у головній команді країни.