Спорт  |  19.10.18  |  п'ятниця
 

Україна на 10 місці в медальному заліку Юнацької Олімпіади-2018

Церемонія закриття ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018 у Буенос-Айресі відбулася в ніч із 18 на 19 жовтня.

Збірна України посіла 10 місце в загальнокомандному медальному заліку на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018 у Буенос-Айресі. Офіційне закриття змагань відбулося в ніч із 18 на 19 жовтня.

Під час ІІІ літньої Юнацької Олімпіади-2018 українці здобули 23 медалі (сім золотих, вісім срібних і вісім бронзових) у 13 видах спорту. 18 медалей були завойовані не в змішаних командах, тому вони увійшли до медального заліку.

Про це інформує noc-ukr.org.

Золоті медалі для України здобули такі учасники: Катерина Чорній (дві медалі), Іван Тищенко, Назар Чепурний, Валерія Іваненко, Михайло Кохан, Ярослава Магучих.

Срібними медалістами стали: Денис Кесиль, Анастасія Прозорова, Софія Лискун, Оксана Чудик, Назар Чепурний, Христина Погранична, Тарас Боднарчук, Максим Галінічев.

Бронзові медалі отримали такі призери: Олег Вередиба, Дмитро Гонта, Анастасія Бачинська (дві медалі), Олег Дорощук, Владислав Остапенко, Софія Лискун, Дарина Плохотнюк і Олександр Мадей.

Наступні IV літні Юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у 2022 році в Дакарі (Сенегал).

Нагадаємо, що в 2010 році в Сінгапурі збірна України посіла четверте місце в загальнокомандному заліку Юнацьких Олімпійських ігор. Тоді українці здобули 33 медалі (десять золотих, дев'ять срібних, чотирнадцять бронзових). У 2014 році в Нанкіні українська збірна була на шостому місці, здобувши 23 медалі (сім золотих, вісім срібних і вісім бронзових).

 

 
 

Коментарі (1) перегляди: 472

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах