Спорт  |  12.09.17  |  вівторок
 

У телеканалу UA Перший немає грошей на транслювання Олімпіади

В українського загальнонаціонального телеканалу UA Перший немає грошей на трансляцію Олімпійських ігор 2018- і 2020-х років.

Про це повідомляє член правління Національної громадської телерадіокомпанії України (НТКУ) Інна Гребенюк.

Багато людей в Україні знає канал UA Перший саме завдяки традиційним трансляціям з Олімпійських ігор, проте у цьому році і в подальшому у них не буде грошей, щоб отримати права на показ цієї спортивної події. За право транслювати Олімпіаду доведеться заплатити близько 3-х мільйонів доларів, 600 тисяч з яких треба віддати вже до кінця цього року, в той час як на додаткові витрати може піти ще 4.6 мільйона доларів.

У телеканалу просто немає таких грошей, однак за інформацією віце-президента НОК України Миколи Томенка, UA Перший викладе 26 мільйонів гривень за право транслювати Чемпіонат світу з футболу, який відбудеться влітку 2018 року.

"Як суспільний мовник ми хочемо, щоб українці мали можливість побачити це свято спорту на своїх екранах і, звичайно ж, мали можливість підтримати нашу збірну. Однак поки ситуація патова. Ми не маємо коштів і в умовах колосального недофінансування не можемо нічого з цим вдіяти. Наразі ситуація повністю залежить від рішення Мінфіну "

- сказала Гребенюк.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 976

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...