Спорт  |  21.09.18  |  п'ятниця
 

У Львові відкриється перша в Україні Академія боксу

Завтра, 22 вересня, відбудеться урочисте відкриття Академії боксу імені Андрія Котельника.
На базі Львівського училища фізичної культури та боксерської школи Андрія Котельника створено унікальний проект, який має сприяти якісній підготовці українських спортсменів до змагань міжнародного рівня.

"Урочисте відкриття першої в Україні Академії боксу припало на 5-річний ювілей боксерської школи імені Андрія Котельника. За цей час школа виховала чимало боксерів, які ставали переможцями та призерами чемпіонатів України, брали участь у чемпіонатах світу та Європи", - зазначено у прес-службі НОК.

Під час відкриття Академії боксу будуть присутні: шестиразовий чемпіон світу за версією WBO Сергій Дзінзірук, срібний призер чемпіонату світу Володимир Колесник та бронзовий призер Олімпійських ігор Сергій Данильченко. Також такі боксери: чемпіон Європи в суперважкій вазі Віктор Вихрист і чемпіон Європи серед молоді Дмитро Замотаєв.

За попередньою інформацією, у 2000 році в Сіднеї Андрій Котельник здобув срібну медаль під час Олімпійських ігор. Він став чемпіоном світу на профі-рингу в першій напівсередній ваговій категорії за версією WBA.

 

 
 

Коментарі (1) перегляди: 836

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах