Спорт  |  20.02.18  |  вівторок

Щоденник Олімпіади-2018: Вівторок, 20 лютого (12-й день)

Сьогодні в Пхенчхані будуть розіграні п'ять комплектів нагород. Відбудуться фінали в фігурному катанні, шорт-треку, біатлоні і лижному двоборстві.

ДОПОВНЕНО

Німці зайняли всі три призових місця в лижному двоборстві (великий трамплін + гонка на 10 км). Першим фінішну лінію пересік Йоханнес Рідзек, який у змаганнях на трампліні посів 5-е місце - 132,9 і 0.24 секунди відставання на старті гонки. У лижній гонці спортсмен подолав дистанцію за 23 хвилини 52.5 секунди. 2-е місце у Фабіана Ріссле - 0,4 секунди відставання, 3-е - у Еріка Френцеля - 0,8 секунди відставання.

ДОПОВНЕНО

Збірна Франції виграла змішану естафету в олімпійському турнірі з біатлону. Четвірка на чолі з найтитулованішим біатлоністом Франції Мартеном Фуркадом, який виступав на останньому етапі і фінішував в гонці, подолала дистанцію за 1 годину 08 хвилин 34.3 секунди. Друге місце на рахунку команди Норвегії - 20.9 секунди відставання, третє - у Італії - 26,9 секунди. Збірна України, яка виступала у складі Ірина Варвинець - Юлія Джима - Дмитро Підручний - Артем Прима, допустила 5 промахів й посіла 7-е місце з відставанням від лідерів в 1 хвилину 12.1 секунди.

ДОПОВНЕНО

У Пхенчхані завершився фінальний забіг у жіночій естафеті олімпійського турніру з шорт-треку, де перемогу здобула команда Південної Кореї. 27 кіл квартет корейських спортсменок подолали за 4 хвилини 07.361 секунди. "Срібло" на рахунку команди Італії - 4:15.901. Бронзу виборола збірна Нідерландів, яка виграла фінал Б з новим світовим рекордом - 4:03.471.

ДОПОВНЕНО

25-річна сноубордистка з Канади Кессі Шарп завоювала золоту медаль Олімпіади-2018 в хафпайп. Її результат у фіналі 95.80. Срібною призеркою стала 33-річна Марі Мартіно з Франції (92.60). Бронзову медаль виграла американка Брита Сігурні (91.60).

ДОПОВНЕНО

У вівторок, 20 лютого, на Олімпіаді-2018 розіграли медалі у фігурному катанні. Сьогодні танцювальні пари показували довільну програму. Олімпійськими чемпіонами стали канадці Тесса Вірчу і Скотт Мойр. Вони отримали оцінку 122.40, а в сумі їх результат - 206.07. Срібні медалі завоювали французи Габріелла Пападакіс і Гійом Сізерон. Вони стали кращими в довільній програмі (123.35), встановивши новий світовий рекорд, але в сумі програли канадцям (205.28). Бронзові нагороди дісталися Алексу і Майї Шибутані з США. Після четвертого результату в короткій програмі (77.73) брат і сестра зуміли поліпшити свої позиції в довільній і піднятися на підсумкове третє місце (192.59).

Біатлон
13:15 Змішана естафета. фінал (Україна: Ірина Варвинець, Юлія Джима, Артем Прима, Дмитро Підручний)

Бобслей
13:50 Жінки, двійки 1-й і 2-й заїзди. Кваліфікація

Лижне двоборство
14:45 Чоловіки. Великий трамплін + гонка 10 км. фінал (Україна: Віктор Пасічник)