Спорт  |  13.02.18  |  вівторок

Щоденник Олімпіади-2018: Вівторок, 13 лютого (5-й день)

Сьогодні на Олімпіаді-2018 розіграють вісім комплектів нагород, зокрема в керлінгу, сноуборді, гірських лижах, лижних гонках, шорт-треку, санному і ковзанярському спорті.

4:30 Комбінація. Чоловіки. Швидкісний спуск
8:00 Комбінація. Чоловіки. Слалом. фінал (Україна: Іван Ковбаснюк)

13:00 Спринт. Класичний стиль. Жінки. фінал
13:00 Спринт. Класичний стиль. Чоловіки. фінал (Україна: Тетяна Антипенко, Марина Анцибор, Олексій Красовський, Андрій Орлик)

Шорт-трек
12:00 Чоловіки. 1000 метрів. Кваліфікація
12:00 Чоловіки. 5000 метрів. Естафета. Кваліфікація
12:00 Жінки. 500 метрів. фінал

Санний спорт
12:30 Жінки. Одинаки, 3-й і 4-й заїзди. фінал (Україна: Олена Стецьків, Олена Шхумова)

Ковзанярський спорт
13:00 Чоловіки, 1500 метрів. фінал

ДОПОВНЕНО

Золоту олімпійську нагороду у дисципліні хафпайп здобула американська сноубордистка Хлоя Кім. 17-річна спортсменка показала результат 98,25 бала. Срібним призером олімпійського турніру стала китаянка Лю Цзяюй (89,75 бала). Американка Аріель Голд посіла третю сходинку (85,75 бала).

ДОПОВНЕНО

Австрійський гірськолижник Марсель Хіршер став олімпійським чемпіоном в суперкомбінації. Після швидкісного спуску він посідав лише 12-е місце (1:20.56), але в слаломі показав кращий результат серед усіх учасників (45.96), що дозволило йому посісти перше місце за загальним показником (2:06.52). Срібну медаль завоював француз Алексіс Пентюро (1:20.28 і 46.47). Бронза дісталася французу Віктору Мюффо-Жандену (1:21.57 і 45.97).

ДОПОВНЕНО

Завершилися змагання в лижному спринті у жінок, де перемогу у фінальній гонці здобула Стіна Нільссон зі Швеції. Вона подолала дистанцію за 3 хвилини 03,84 секунди. У боротьбі за друге і третє місце норвежка Майкен Касперсен Фалла (+3.03) випередила росіянку Юлію Белорукову (3,37).

ДОПОВНЕНО

Норвежець Йоганнес Клебо виграв чоловічий спринт і став наймолодшим чемпіоном в лижних гонках в історії. Він показав результат 3:05,75. Другу сходинку посів італієць Федеріко Пеллегріні, випередивши на фінішній прямій на 2 сотих секунди лижника з Росії Олександра Большунова.

ДОПОВНЕНО

Італійка Адріанна Фонтану стала олімпійською чемпіонкою в шорт-треку на дистанції 500 метрів. Вона подолала дистанцію за 42.569 секунди. 2-е місце посіла Ярі Ван Керкхоффом з Нідерландів - 43.256, третє - у представниці Канади Кім Боутін - 43.881.

ДОПОВНЕНО

Канадці Лаус і Морріс виграли золото Олімпіади в керлінгу (дабл-мікст). У фіналі вони впевнено перемогли швейцарців Женні Перре і Мартіна Ріоса з рахунком 10:3. Бронзу вибороли росіяни Анастасія Бризгалова і Олександр Крушельницький, які обіграли представників Норвегії Крістін Скасліен і Магнуса Недреготтена з рахунком 8:4.

ДОПОВНЕНО

Завершилися змагання в санному спорті серед жінок. За підсумками чотирьох спроб перемогу здобула німкеня Наталі Гайзенбергер з результатом 3.05,232. Срібним призером стала її співвітчизниця Даяна Айтбергер (+0,367). Третє місце зайняла представниця Канади Алекс Гоф (+0,412). Таким чином, Гайзенбергер стала триразовою олімпійською чемпіонкою.

ДОПОВНЕНО

У ковзанярських змаганнях серед чоловіків на дистанції 1500 метрів найсильнішим став голландець К'єльд Нейс. Він показав результат 1:44.01. "Срібло" завоював його співвітчизник Патрік Руст (+0.85). Третя позиція у південнокорейського бігуна Мін Сік Кіма (+0.92).