Спорт  |  17.02.18  |  субота

Щоденник Олімпіади-2018: Субота, 17 лютого (9-й день)

Сьогодні на Олімпіаді-2018 розіграють комплекти нагород у фігурному катанні, фрістайлі, гірських лижах, біатлоні, лижних гонках, шорт-треку, скелетону і стрибках з трампліну.

ДОПОВНЕНО

Поляк Каміл  Стох виграв в змаганнях стрибунів з трампліна на великому 120-метровому трамліні. Стох у вирішальній спробі стрибнув на 136.5 метри та отримав від суддів оцінку в 285.7 бали. 2-е місце на рахунку чемпіона Пхенчхана-2018 на звичайному трампліні Андреаса Веллінгера з Німеччини - 142.0 метра і 282.3 бали від суддів. Бронза - у Роберта Йоханссона з Норвегії - 134.5 метра довжина стрибка і 275.3 бали від суддів.

ДОПОВНЕНО

Канадець Самюель  Жирар сенсаційно виграв "золото" Олімпіади в шорт-треку на 1000 метрів. Він подолав дистанцію за 1 хвилину 24.650 секунди. Друге місце і "срібло" на рахунку американця Джона-Анрі Крюгера (1:24.864), "бронза" - у корейця Йіра Сео - 1:31.619. Варто відзначити, що під час забігу два корейця-фаворита - Сео та Лім Єп Чин зіткнулися і позбавили один одного шансів на "золото".

ДОПОВНЕНО

Завершилися змагання зі скелетону серед жінок, де золоту медаль завоювала Елізабет Ярнолд з Великобританії. Британка проїхала всі чотири спроби з загальним часом 3 хвилини 27.28 секунди. Друге місце і срібна нагорода на рахунку Жаклін Леллінг з Німеччини - 0,45 секунди відставання. У Лори Дес з Великобританії - "бронза" - 0,62 секунди відставання.

ДОПОВНЕНО

Кореянка Чон виграла "золото" на дистанції 1500 метрів у шорт-треку. Чон подолала дистанцію за 2 хвилини секунди 24,96 Китаянка Лі Цзинью фінішувала другою 2:25.703, а канадка Кім Боутин - третьою - 2:25.834.

ДОПОВНЕНО

Колишня росіянка Анастасія Кузьміна, що з 2008 року виступає за збірну Словаччини, виграла мас-старт Олімпіади в біатлоні. У гонці, де одночасно стартували 30 кращих біатлоністок світу, вона подолала дистанцію за 35 хвилин 23 секунди. Дар'я Домрачева з Білорусі фінішувала другою - 18,8 секунди відставання, у норвежки Тірілл Экхофф - "бронза" - 27,7 секунди відставання. Українка Валентина Семеренко фінішувала 19-ю (2:16.9 відставання - один промах). Віта Семеренко фінішувала 24-ю з трьома промахами (3:02.3 відставання).

ДОПОВНЕНО

Завершилася жіноча естафетна гонка 4х5 км. Перемогу святкувала команда Норвегії. Квартет у складі Інгрід Осберг, Астрід Якобсен, Рагні Хага і Маріт Бйорген подолав дистанцію за 51 хвилину 24,3 секунди. Рівно на 2 секунди від переможниць відстала команда Швеції. А у росіянок, що фінішували 3-и, відставання становило 43,3 секунди.

ДОПОВНЕНО

Спортсменки збірної Швейцарії Сара Хеффлін та Матильда Гремо завоювали "золото" і "срібло" у слоупстайлі. Хеффлін в кращій з трьох фінальний спроб - останній, третій - отримала від суддів оцінку в 91,20 бали. Її співвітчизниця Гремо у своїй кращій спробі заробила 88 балів. А бронзова медаль на рахунку Ізабель Аткін з Великобританії, яка за свою останню спробу заробила 84,60 бали.

ДОПОВНЕНО

Японські фігуристи Юдзюру Ханю і Сома Уно завоювали золото і срібло Олімпіади у чоловічому одиночному катанні. Зовсім трохи від другого міста відстав кращий європейський фігурист Хав'єр Фернандес з Іспанії - 305.24 бали.

ДОПОВНЕНО

Чешка Ледецька стала олімпійською чемпіонкою в гірськолижному супергіганті. У своїй спробі вона подолала дистанцію за 1 хвилину 21.11 секунди. 2-е місце у Анни Файт з Австрії, яка відстала від переможниці лише на 0,01 секунди. А Тіна Вайратер з Ліхтенштейну, яка посіла 3-е місце, проїхала дистанцію на 0,11 секунди гірше. Представниця України Ольга Книш посіла останнє 43-е місце.

6:55 Жінки. Лижі, слоупстайл. фінал
13:00 Чоловіки. Лижна акробатика. Кваліфікація (Україна: Олександр Абраменко)

Гірські лижі
4:00 Жінки. Супергігант. фінал (Україна: Ольга Книш)

Біатлон
13:15 Жінки. Мас-старт, 12,5 км. фінал (Україна: Віта Семеренко, Валя Семеренко)