Спорт  |  21.02.18  |  середа

Щоденник Олімпіади-2018: Середа, 21 лютого (13-й день)

У середу розіграють сім комплектів медалей і "бронзу" в жіночому хокеї, українці змагатимуться за нагороди в двох стартах.

ДОПОВНЕНО

Росіяни розгромили збірну Норвегії в 1/4 фіналу чоловічого хокейного турніру. Зустріч завершилася з рахунком 6:1. У півфіналі 23 лютого представники Росії зіграють з командою Чехії, що раніше сьогодні переграла збірну США.

ДОПОВНЕНО

Завершився фінал лижного командного спринту Олімпіади, де перемогу здобула команда Норвегії, повідомляє офіційний сайт змагань. Мартін Сундбю і Йоханнес Клебо подолали дистанцію за 15 хвилин 56.26 секунди. Друге місце на рахунку дуету з Росії - 1.71 секунди відставання, третє - у Франції - 2,02 секунди відставання. Збірна України, яку представляли Андрій Орлик і Олексій Красовський, не потрапила у фінал.

ДОПОВНЕНО

Жіноча збірна США виграла командний спринт в лижних гонках Олімпіади. Кікен Рендалл і Джессіка Діггенс подолали дистанцію за 15 хвилин, 56,47 секунди. На фініші американки випередили команду Швеції - на 0,19 секунди. Трійку призерів замкнув дует з Норвегії - 2,97 відставання. Українки Тетяна Антипенко і Маріна Анцибор у своєму півфіналі посіли останнє 10-е місце і не потрапили у фінал.

ДОПОВНЕНО

Збірна Фінляндії завоювала "бронзу" жіночого хокейного турніру Олімпіади. Вона обіграла збірну Росії з рахунком 3:2.  У фіналі жіночого хокейного турніру, у четвер, 22 лютого, зійдуться команди Канади і США.

ДОПОВНЕНО

Збірна Чехії з хокею обіграла США і стала першим півфіналістом олімпійського турніру. Матч завершився в серії булітів з рахунком 3:2.Команди обмінялися голами в першому і другому періодах. Спочатку на гол американця Райана Донато відповів точним кидком Ян Колар. А у другій 20-хвилинці на гол чеха Томаса Кундратека точним кидком відповів Джим Слейтер. Третій період і 10-хвилинний овертайм виявилися безгольовими. А єдиний і переможний для чехів гол у серії булітів забив Петр Коукал. Таким чином, збірна Чехії стала першим півфіналістом олімпійського чоловічого турніру з хокею. У півфіналі Чехія зіграє з переможцем пари ОАР (Росія) - Норвегія.

ДОПОВНЕНО

Канадець Брейді  Лімен завоював золото Олімпіади в сноуборд скі-кросі. Він подолав дистанцію фіналу швидше за всіх, випередивши, в тому числі швейцарця Марка Бішофбергера, який фінішував другим. Два інших учасника фіналу - росіянин Сергій Рідзик і канадець Кевін Друрі зіткнулися, але росіянин зміг швидше піднятися і прийти до фінішу третім.

ДОПОВНЕНО

Італійка Софія Годжа виграла гірськолижний олімпійський турнір у швидкісному спуску. Воно подолала дистанцію за 1 хвилину 39.22 секунди. Другий результат показала представниця Норвегії Рагнхіль Мовінкель, яка подолала трасу гірше переможниці на 0,09 секунди. Американка Ліндсі Вонн замкнула трійку призерів з відставанням від чемпіонки на 0,47 секунди.

Фігурне катання
3:00 Жінки. коротка програма (Україна: Анна Хниченкова)

10:00 Жінки. Командний спринт. Кваліфікація
12:00 Жінки. Командний спринт. фінал (Україна: Тетяна Антипенко, Марина Анцибор)
10:50 Чоловіки. Командний спринт. Кваліфікація
12:30 Чоловіки. Командний спринт. фінал (Україна: Андрій Орлик, Олексій Красовський)