Спорт  |  19.02.18  |  понеділок

Щоденник Олімпіади-2018: Понеділок, 19 лютого (11-й день)

У понеділок, 19-го лютого, в олімпійському Пхенчхані пройде вже 11-ий день змагань, однак сьогодні буде розіграно всього 3 комплекти нагород.

ДОПОВНЕНО

Збірна Норвегії виграла командний турнір у стрибках з трампліна на Олімпіаді-2018. Норвезька команда набрала в сумі 1098,5 балів і посіла перше місце. У складі переможців виступали Йохан Андре Форванг, Роберт Йоханссон, Андреас Стернен і Деніел Андре Танде. Норвежці залишили позаду німецьку команду (1075,7 балів) і польську збірну (1072,4).

ДОПОВНЕНО

Канадські бобслеїсти Джастін Кріппс і Александр Копач та німці Франческо Фрідріх і Торстен Маргіс поділили золото в змаганнях двійок на Олімпійських іграх в Пхьончхані, продемонструвавши однаковий результат — 3.16,86. Бронзові нагороди у цьому виді програми дісталися латвійцям Оскарсу Мелбардісу і Янісу Стренге, які поступилися переможцям всього п'ятьма сотими секунди.

ДОПОВНЕНО

У Пхьончхані завершилися змагання серед чоловіків-ковзанярів на дистанції 500 метрів. Золоту медаль виграв норвезький ковзаняр Ховард Лорентсен, встановивши при цьому новий олімпійський рекорд — 34,41 секунди. Срібним призером у цій дисципліні став представник Південної Кореї - Мін Кю Ча. Третій результат продемонстрував китайський спортсмен Тін'юй Го.

Змагання пройдуть у таких видах спорту, як бобслей, стрибки з трампліну, ковзанярський спорт, фрістайл, хокей, сноуборд, фігурне катання і кеорлінг.

У загальному медальному заліку тепер лідирує Норвегія, яка поклала до скарбнички 9 золотих, 9 срібних та 8 бронзових медалей. Німеччина зараз поступається Норвегії тільки за кількістю завойованих нагород, проте у неї теж 9 золотих медалей (5 срібних і 4 бронзових). Трійку лідерів поки замикають Нідерланди - 6 золотих, 5 срібних і дві бронзові нагороди.

Напередодні український фристайлист Олександр Абраменко приніс в скарбничку нашої збірної першу медаль - олімпійське золото. Завдяки цій вистражданій медалі Україна піднялася на 17-те місце в загальному заліку, обігнавши Китай і Росію.

Розклад Олімпіади, понедельник 19 лютого:

Фігурне катання
3:00 Танці на льоду. коротка програма (Україна: Олександра Назарова / Максим Нікітін)