Спорт  |  18.02.18  |  неділя

Щоденник Олімпіади-2018: Неділя, 18 лютого (10-й день)

Сьогодні на Олімпіаді-2018 розіграють комплекти нагород у фрістайлі, слаломі, гірських лижах, лижних гонках, біатлоні і ковзанярському спорті.

ДОПОВНЕНО

Японка Нао Кодайра завоювала золото у змаганнях з ковзанярського спорту на дистанції 500 метрів на Олімпіаді-2018, встановивши олімпійський рекорд. Друге місце посіла кореянка Лі Сан Хва, а замкнула трійку призерів чешка Кароліна Ербанова.

ДОПОВНЕНО

Француз Фуркад на фотофініші виграв золото Олімпіади-2018 у мас-старті на 15 км з біатлону. Однаковий час з французом показав німець Шемп, але йому дісталося лише срібло. Бронзову нагороду здобув норвежець Еміль Хегле Свендсен.

ДОПОВНЕНО

Фрістайліст Абраменко приніс Україні золото на Олімпіаді. Український спортсмен виявився найкращим на змаганнях в лижній акробатиці. У вирішальній третій спробі 30-річний він набрав 128.51 бали, прекрасно виконавши стрибок і залишивши позаду всіх конкурентів. "Срібло" - у японця Цья Цуньяна. "Бронза" - у спорстмена з Росії Іллі Бурова. Нагадаємо, це перша медаль для України на 23-х зимових Олімпійських іграх.

ДОПОВНЕНО

У Пхьончхані завершилася естафетна гонка серед лижників на дистанції 4х10 км. Чоловіча збірна Норвегії повторила успіх жіночої команди з цієї країни і завоювала золоті медалі. На 9,4 секунди норвежці випередили російську збірну, яка прийшла другою. Бронза у четвірки французів. У складі норвезької команди бігли Дідрік Тенсет, Мартін Йонсруд Сундбю, Сімен Хегстад Крюгер і Йоханнес Хесфлот Клебо.

ДОПОВНЕНО

Норвежець Бротен завоював золоту медаль у фрістайлі-слоупстайл. "Срібло" у американця Ніколаса Геппера, "бронза" у представника Канади Алекса Больє-Маршала.

ДОПОВНЕНО

Австрієць Марсель Хіршер здобув перемогу в гігантському слаломі на Олімпійських іграх-2018 в Пхьончхані і завоював золоту медаль. Він більше ніж на секунду перевершив результат найближчих конкурентів. "Срібло" здобув норвежець Хенрік Крістофферсен. "Бронза" дісталася французові Алексису Пінтюро.