Спорт  |  18.05.17  |  четвер

"Шахтар" став володарем Кубка України

Завдяки єдиному м'ячу у виконанні Марлоса, забитому за десять хвилин до кінця матчу, донецький "Шахтар" переграв "Динамо" у фінальному поєдинку за Кубок України 1:0.

Таким чином гірники здобули "Золотий дубль" - виграли 10-й чемпіонський тітул, також 11-й Кубок України.

Перед фінальною грою проти "Шахтаря" лідер киян Андрій Ярмоленко пообіцяв власним фанатам "померти" на полі за честь і гідність "Динамо" і здобути перемогу в такому відповідальному поєдинку.

Але забити вже на перших хвилинах матчу міг "Шахтар", після того, як головний арбітр зустрічі Костянтин Труханов призначив пенальті у ворота "Динамо" за гру рукою у власному штрафному у виконанні Пантича. На щастя киян Марлос не зміг реалізувати одинадцятиметровий.

Протягом поєдинку більшою ініціативою теж володіли гірники, а не динамівці.

Коли ж обидві команди почали готуватися до додаткового часу, Марлос виправився за незабитий пенальті. Бразильцеві вдався слаломний прохід крізь оборону динамівців і красивий дальній удар.

Фінальний штурм у виконанні "Динамо" успіху не приніс і суддя зафіксував остаточну перемогу "Шахтаря" у фіналі Кубка України. Таким чином, донецька команда оформила "Золотий дубль" - перемогу в Прем'єр лізі і Кубку.