Спорт  |  08.11.18  |  четвер

"Шахтар" пропустив 6 голів у матчі з "Манчестер Сіті"

На жаль, донеччани не змогли зробити дива і пропустили цілих шість голів від фаворита групи F "Манчестер Сіті"

"Городяни" з самого початку виходили на матч в амплуа фаворита цього поєдинку. Склад господарів поля був практично досконалий. Без сумнівів, вони перебували в найкращій своїй кондиції. Також варто відзначити присутність Олександра Зінченка в складі "Манчестер Сіті", який повністю відіграв матч і навіть відзначився гольовою передачею на Рахіма Стерлінга.

Перший гол у поєдинку був забитий вже на 13-й хвилині практично класичним прострілом. Мархез віддав хорошу передачу на Давида Сільву, яка пройшла повз захисника "гірників". Сільві залишалося просто підставити ногу і довести атаку до логічного завершення. 1:0.

Другий раз у воротах гостей розписався Габріель Жежус з 11-метрової позначки. А заробив пенальті Рахім Стерлінг, красиво впавши після контакту з захисником "Шахтаря". 2:0.

Місцями моменти були і в української команди, хоча перевага все ж залишалося за "городянами". "Манчестер Сіті" завдали в два рази більше ударів по воротах і в 4 рази більше ударів у створ. Реалізація у господарів поля була просто вражаюча. Практично кожна атака виглядала як плід глибокого тактичної підготовки Хосепа Гвардіолли. І хоча "Шахтар" намагався контролювати гру і взяти її у свої руки - статистика не бреше, володіння м'ячем - 62% на 38%.

Продовжив гольову феєрію вже сам Рахім Стерлінг з подачі українця Олександра Зінченка з центру поля. Молодий англієць пробіг до штрафного майданчика супротивника, заставши зненацька захисників "Шахтаря" і сам точно пробив в дальній кут воріт Пятова. 3:0.

На 72 хвилині арбітр присудив абсолютно заслужений пенальті за фол проти Давида Сільви. 11-метровий знову впевнено реалізував Жежус, оформивши дубль в цьому матчі. 4:0.

Чергове взяття воріт відбулося на 84-й хвилині, коли Степаненко на рівному місці не зміг прийняти передачу і віддав м'яч суперникам. У підсумку м'яч блискавично потрапив до Махреза, який з-під кута красиво уклав снаряд у ворота суперника. 5:0.

Ну і точкою в цьому поєдинку став третій гол Жежуса. "Шахтар" під кінець матчу практично пішов вабанк, а "городяни" успішно цим скористалися. Махрез зробив скидання на Габріеля Жежуса, який красиво перекинув П'ятова і оформив шостий гол у воротах "гірників". 6:0.

Нагадаємо, що "Шахтар" на останніх хвилинах вирвав перемогу в "Динамо". На останніх хвилинах "Шахтар" зміг вирвати перемогу у київського "Динамо" на домашній зустрічі в рамках 14-го туру української прем'єр-ліги.