Спорт  |  04.11.18  |  неділя

"Шахтар" на останніх хвилинах вирвав перемогу в "Динамо"

На останніх хвилинах "Шахтар" зміг вирвати перемогу у київського "Динамо" на домашній зустрічі в рамках 14-го туру української прем'єр-ліги.

Для того, щоб хоча б трохи скоротити відставання за очками в таблиці чемпіонату, підопічні Олександра Хацкевича мали тільки перемагати в рамках цього матчу. І хоча минулі поразки і втрати очок на рівному місці від "Карпат" і ФК "Львів" повинні були підірвати завзяття киян до золота чемпіонату, в матчах з "Шахтарем" "динамівці" завжди підходять в найбільш мотивованому стані, а тому матч видався цікавим і непередбачуваним.

У першому таймі більше атакувати намагалися гості, хоча і не можна сказати, що будь-хто із суперників грав другим номером. Обидві команди створювали моменти і обидві благополучно їх встрачали, навіть не доводячи м'яч до створу воріт. І все ж таки під кінець першого відрізка кияни змогли вирватися вперед завдяки голу Шапаренко. Захисники "гірників" випустили з під контролю м'яч у своєму штрафному і дали зблизька пробити молодому півзахиснику, отримавши гол в роздягальню. 0:1!

У другому таймі відіграватися пішов вже "Шахтар", ну не можуть "гірники" просто так змиритися із втратою очок на домашній арені, тим паче в такому принциповому матчі. На 54-й хвилині Мораес в злегка затягнутому моменті отримав передачу від Тайсона і відправив м'яч по воротах, де двоє захисників марно намагалися врятувати гру після того, як бразилець обіграв "динамівського" воротаря. 1:1!

Ну а далі, вже за традицією, почалися пристрасті і розбірки. І хоча десь під кінець основного часу могло здатися, що команди вже згодні на нічию, це був зовсім не кінець. У додатковий час стався конфлікт в центрі поля, через який команди грали не призначені 3 хвилини компенсованого часу, а цілих 6. Команді гостей цього вистачило, щоб розслабитися і пропустити вирішальний м'яч у цій грі на 95-й хвилині. Віктор Коваленко з накату отримав м'яч і сильно пробив в дальню "дев'ятку" воріт. 2:1!

Нагадаємо, що "Динамо" в меншості завоювало перемогу в Лізі Європи. На останніх хвилинах важкої зустрічі проти французького "Ренна", залишившись удесятьох, українські футболісти змогли не тільки зберегти нічию, але і здобути першу перемогу.