Спорт  |  18.04.18  |  середа

"Шахтар" і "Динамо" зіграють у фіналі Кубка України

Гранди української Прем'єр-ліги без проблем розгромили свої суперників у півфіналах. "Шахтар" переміг "Маріуполь" 5:1, а "Динамо" здолало "Дніпро-1" з рахунком 4:1.

У поєдинку між київським "Динамо" і клубом з Другої ліги "Дніпро-1", який створили тільки в минулому році, цікавої боротьби не вийшло. Різниця в класі була занадто очевидна. Вже до перерви рахунок в матчі був 3:0 на користь столичного клубу.

На 27-й хвилині воротар дніпровської команди збив у своєму штрафному Бесєдіна і рефері призначив одинадцятиметровий удар. Пенальті реалізував Циганков - 1:0. Через десять хвилин динамівці легко продавили оборону господарів на правому фланзі і Шепелєв забив ефектний гол з гострого кута. А перед самою перервою кияни забили третій гол і повністю зняли питання про переможця в цьому поєдинку. Миколенко віддав дуже зручний пас на Бесєдіна і той з метра розстріляв ворота "Дніпра-1".

Гра трохи пожвавішала, коли на початку другого тайму дніпровці відіграли один гол зі стандарту. Сергій Кравченко навісив на Когута і той забив головою. Але вже через кілька хвилин "Динамо" відновив паритет. Відзначився Вербич. Легка перемога киян 4:1.

Дніпро-1 - Динамо 1:4

Голи: Когут, 58 - Циганков, 28 (з пенальті), Шепелєв, 38, Бесєдін, 44, Вербич, 66

Дніпро-1: Юрчук - Бровченко, Лопиренок, Логінов, Польовий - Кравченко, Сніжко, Когут (Хучбаров, 76), Поплавця (Мемешев, 46), Чегурко (Бєляєв, 72) - Супряга

Динамо: Бойко (Бущан, 74) - Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко - Шепелєв, Ротань - Циганков (Вербич, 46), Буяльський (Алібеков, 81), Гонсалес - Бесєдін

Попередження: Когут, Бровченко

У другому півфінальному матчі "Шахтар" також не зазнав особливих проблем з "Маріуполем". Героєм поєдинку став гравець збірної України Марлос, який почав поєдинок на лаві запасних, але вже 34-й хвилині, за рахунку 1:1, вийшов на заміну замість Дентіньо, який отримав травму і зіграв головну роль.

Рахунок в матчі відкрив Тайсон потужним ударом зі штрафного, який заробив Коваленко. Пізніше "Маріуполю" вдалося відігратися завдяки помилці Андрія Пятова, який обрізався біля своїх воріт. А потім за справу взявся Марлос. Бразилець забив через чотири хвилини після появи на полі. Він відгукнувся на простріл Матвієнко. А потім роздав три гольові передачі на Тайсона, Кайоде і Петряка, які довели рахунок до 5:1.

Шахтар - Маріуполь 5:1

Голи: Тайсон, 8, 45+1, Марлос, 38, Кайоде, 74, Петряк, 81 - Тищенко, 22

Шахтар: Пятов - Додо, Хочолава, Ордець, Матвієнко - Зубков (Петряк, 75), Коваленко (Малишев, 62), Патрік, Тайсон, Дентіньо (Марлос, 34) - Кайоде

Маріуполь: Гальчук - Насонов (Авагімян, 61), Яворський, Білий (Дава, 53), Биков, Демір - Неплях, Дедечко, Мишнєв, Тищенко - Діденко

Попередження: Неплях, Биков

Нагадаємо, що фінал Кубка України відбудеться 9-го травня в Дніпрі.