Спорт  |  30.05.22  |  понеділок
 

Росіяни зруйнували унікальну велобазу у Лимані

Захоплюючи місто Лиман у Краматорському районі Донецької області, російські війська зруйнували там сучасну велобазу, яку відкрили лише восени.

Джерело: голова Донецької ОВА Павло Кириленко 

Пряма мова:

"Велокомплекс зі спеціалізованою трасою BMX (Bicycle Moto eXtreme – ред.) був єдиним у своєму роді на всю Україну. Ми його будували понад рік в рамках президентської програми Велике будівництво і відкрили торік у вересні.

Тепер цей комплекс став ще однією "військовою ціллю" російської армії. Зруйновано адміністративну будівлю, значних пошкоджень зазнали унікальні стартова рампа та траса BMX з трамплінами та віражами.

У п’ятиповерховому гуртожитку, що має тренажерний зал із силовим та інтерактивним обладнанням, медичний і масажний кабінети, конференц-залу, їдальню та кімнати для проживання, вибито вікна та частково пошкоджено дах".

Деталі: Кириленко зазначив, що у 2022 році планували провести на велобазі у Лимані щонайменше два всеукраїнських турніри та один міжнародний.

"Ці плани знищила Російська Федерація. Ми неодмінно все відновимо і ще проведемо в цьому комплексі не один турнір. А Росія за все заплатить. І поплатиться!",

– додав голова ОВА. 

Він показав фотографії та супутникові знімки велокомплексу.

Цьому передувало: 27 травня росіяни фактично взяли під контроль місто Лиман у Краматорському районі Донецької області.

Про це повідомляє pravda

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e