Спорт  |  08.08.18  |  середа

Романчук вдруге став чемпіоном Європи з плавання

Український плавець виборов ще одну золоту медаль на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Михайло Романчук став чемпіоном Європи в Глазго. В запливі на 800 метрів вільним стилем українець більш ніж на 2 секунди випередив італійця Грегоріо Пальтріньері та німця Флоріана Уеллброка, повідомляє Xsport.

У кваліфікації наш спортсмен також став першим.

Для українця це вже третя медаль на змаганнях. Раніше він був першим в запливі на 400 м і другим - на 1500 м.

Нагадаємо, у вівторок, 7 серпня, Андрій Говоров захистив титул чемпіона Європи, завоювавши "золото" на 50-метрівці батерфляєм, оновив власний рекорд турніру.

Крім цього, українські стрибуни у воду Олег Колодій та Софія Лискун виграли "золото" чемпіонату Європи з водних видів спорту, який проходить в Единбурзі (Шотландія).