Спорт  |  25.08.18  |  субота
 

Раванеллі вбиватиме українських футболістів за зраду

Тренер Арсеналу Фабриціо Раванеллі дав зрозуміти футболістам, що "краще не гратися з вогнем" та викладатися у грі на повну…

Головний тренер Арсеналу-Київ Фабриціо Раванеллі привітав Україну з Днем Незалежності. Для нього це свято, як День Республіки в Італії.

"Звісно, я знаю, що 24-го серпня – День незалежності України. 27 років це дуже мало, тому що така фантастична країна заслуговує на те, щоб бути незалежною. В Італії ми святкуємо День Республіки обов’язково, для кожного італійця важлимво відчувати себе незалежним", - розповів новоспечений тренер.

Також Фабріціо зауважив, що різниця між українськими і італійськими футболістами полягає в тому, що італійці під час підготовки зосереджені лише на тренуваннях та матчі – все інше вирішує клуб.

"Вірю в українських футболістів, особливо у їх розум. Для футболіста важливо не те, як він грає і який він на полі, а концентрація на тренуваннях та поза ними. Стиль життя, не вживання алкоголю. Якщо ти хочеш досягнути вершини, то повинен працювати дуже багато"

, - заявив тренер.

В питаннях про корупцію Раванеллі заявив, що якщо дізнається про те, що хтось з його футболістів "зливає" матчі, то на нього чекатиме смерть:

"В Італії нема корупції, сподіваюсь, що в Україні теж. Якщо я дізнаюсь, що хтось з моїх гравців зливає матч – на наступний день вб’ю його, а також залишу цю команду".


Нагадаємо, що Фабриціо Раванеллі очолив Арсенал-Київ влітку цього року. 26-го серпня команда італійця зіграє проти Карпат.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах