Спорт  |  30.11.13  |  субота
 

У Львові показали проект-заявку Олімпіади-2022

У Львові представили проект заявки нашої країни на проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року.

Презентація пройшла на Туристичному форумі «Перемагай з Левом» 28 листопада. Cеред слухачів були лідери туристичного бізнесу, готельєри, ресторатори, представники авіаоператорів та фірм сфери обслуговування.

Як наголосив під час свого виступу виконавчий директор Заявкового комітету Львів-2022 Валерій Жалдак, Львів і вся Україна отримали шанс розповісти про себе на увесь світ. Також він оприлюднив саму концепцію ймовірного проведення Зимової Олімпіади 2022 року.

Жалдак зауважив, що в тому разі, якщо Львів завоює право проводити Олімпійські ігри 2022 року, після події залишиться чимала спадщина у вигляді олімпійського парку, який легко можна буде трансформувати у новий модерний мікрорайон Львова.

"Буде готова потужна спортивна інфраструктура, що стане базою для спортсменів та туристів із 5 країн, які оточують Карпати. Неоціненна буде людська спадщина, а це нові вміння, унікальний досвід для атлетів, тренерів, журналістів та спортивних менеджерів",

- наголосив Жалдак.

Нагадаємо, 15 листопада МОК офіційно повідомив про остаточний перелік претендентів на проведення зимової Олімпіади 2022 року. За право проводити Олімпійські ігри 2022 року змагатимуться Казахстан (Алмати), Швеція (Стокгольм), Норвегія (Осло), Китай (Пекін), Польща (Краків) і Україна (Львів).

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах