Спорт  |  23.10.18  |  вівторок
 

Порошенко обіцяє виділити більше коштів із держбюджету олімпійцям

Президент України, під час зустрічі з переможцями та призерами ІІІ юнацьких Олімпійських ігор та їх тренерами, обіцяє виділити більше грошей із держбюджету для олімпійців.
У проекті державного бюджету на 2019 рік будуть передбачені кошти для забезпечення належних умов підготовки спортсменів-олімпійців на території України.
 
Про це повідомив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з переможцями та призерами ІІІ юнацьких Олімпійських ігор та їх тренерами.
"Держава теж має зробити свій внесок і покращити умови для підготовки українських олімпійців. Ми зробимо зараз певні зміни у проекті бюджету, який готується до другого читання у Верховній Раді, для того, щоб наші олімпійці їздили не тільки за кордон, а мали можливість вдома робити якісну, світового класу підготовку", - заявив глава держави.

Нагадаємо, що в понеділок, 22 жовтня, українськи спортсмени разом із своїми тренерами повернулися додому з ІІІ юнацької Олімпіади-2018 з Буенос-Айресу.

Під час цієї Олімпіади наші земляки виборили 23 медалі (7 золотих, 8 срібних і 8 бронзових) у 13 видах спорту.

У неофіційному заліку українська команда ввійшла до десятки найуспішніших збірних ІІІ юнацьких Олімпійських ігор 2018 року серед 206 країн-учасниць.

 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах