Спорт  |  07.08.18  |  вівторок

Українка здобула "срібло" чемпіонату Європи з велотреку

На цих змаганнях це вже друга срібна нагорода для Олени Старікової та загалом 3-я для збірної України.

Українська спортсменка Олена Старікова у понеділок, 6 серпня, фінішувала другою у гонці на швидкість (500м) на чемпіонаті Європи у Великобританії. Про це повідомила прес-служба НОК України.

Велогонщиця показала результат 33,593 с. Найкращий результат у росіянки Дар'ї Шмельової – 33,285 с. Бронза - у німкені Міріам Вельт.

На турнірі, який проходить в рамках об'єднаного чемпіонату Європи з літніх олімпійських видів спорту у Глазго, це друга срібна нагорода для Олени Старікової та загалом 3-я для збірної України.

Раніше Роман Гладиш виборов золоту мендаль у скретчі, а у командному жіночому спринті Любова Басова і Олена Старікова стали володарками "срібла".

Президент НОК України Сергій Бубка привітав медалівстів та їх тренерів з високими здобутками.