Спорт  |  08.02.19  |  п'ятниця
 

Загибель Еміліано Сали підтвердили

В уламках літака, у якому летів нападник "Кардіфф" Еміліано Сала виявили тіло. Експертиза підтвердила, що загиблий саме футболіст.

Інформація про це стала відома у п'ятницю, 8 лютого.

"Доставлене сьогодні в порт Портленда тіло було ідентифіковано коронером Дорсета як тіло професійного футболіста Еміліано Сали",

— йдеться в повідомленні в Twitter поліції британського графства Дорсет.

Легкомоторний літак з футболістом зник з радарів над Ла-Маншем 21 січня 2019 року.

Спортсмен вилітав із Нанти в Кардіфф, аби приєднатися до нової команди.

Еміліано Сала був єдиний пасажир і окрім нього у літаку був лише пілот. Перед зникненням пілот дав запит на екстрену посадку на острові Гернсі в Ла-Манші ще коли перебував на висоті 1500 метрів. зв'язок із літаком втратили на висоті 700 метрів.

Майже одразу після зникнення у цьому районі розпочали пошукову операцію. Знайти уламки, або ж тіла рятувальникам тоді так і не вдалося.

23 січня було повідомлення, що у морі виявили безліч елементів білого кольору та шматок металу, які могли бути з літака Еміліано Сала

Згодом фанати обох клубів почали зносити квіти та записки із молитвами за життя Еміліано Сали до стадіонів та центральних площ своїх міст.

Через несприятливі погодні умови офіційний пошук припинили.

В командах "Кардіфф" та "Нанта" висловили сподівання, що гравець таки живий. А у "Кардіффі" у цей день відклали тренування. Матч Кубка Франції, який повинен був відбутися 23 січня "Нант" також переніс.

Зранку 3 лютого рятувальники виявили уламки літака та тіло серед них. Утім декілька днів було неможливим дістати тіло.

7 лютого рятувальникам таки вдалося дістати тіло на поверхню

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах