Спорт  |  16.08.18  |  четвер
 

На Львівщині пройдуть змагання з драгонботу

У селі Наварія, що у Пустомитівському районі Львівської області, цими вихідними відбудуться змагання з драгонботу в рамках Кубка України (200 м та 500 м) та Кубка Львова (2000)

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської міської ради.

Це вже треті щорічні змагання з дргонботу, які організовує спортивний клуб "Отаман". Змагання відьудуться у змішаному (чоловіки та жінки) та відкритому (чоловіки) класах.

Капітан спортивного клубу "Отаман" Андрій Маслюк, розповів, що зацікавлення цим видом спорту зростає. з кожним роком, і це приємно визнавати. Так, на перших змаганнях два роки тому, за словами Андрія Маслюка, було 10 команд, а цього року вони вже очікують приблизно на 15 колективів. Спортсмени завжди ставлять перед собою мету перемоги. Ці змагання стануть завершальними у цьогорічному сезоні клубних змагань. Кульмінацією сезону в цьому році був клубний чемпіонат світу в Угорщині, який став наймасовішим в історії. У ньому взяло більше 6500 учасників.

"Що цікаво, для спортсменів збірної України змагання Кубка України та Кубка Львова стануть лише одним з етапів підготовки до чемпіонату Європи, який наступного тижня стартує в Німеччині (Брандербург), а також до чемпіонату світу в США (Атланта), який з відбудеться з 12 по 16 вересня. Змагання Кубка України та Кубка Львова будуть також одним з етапів відбору у національну збірну України", - розповів Андрій Маслюк, 

Драгонбот - велике 20-місне каное, з головою та хвостом дракона. Попереду сидить барабанщик, який б'є у великий барабан, задаючи ритм веслярам. Двадцять веслярів сидять по десять з кожного боку. На кормі перебуває керманич. Офіційні змагання проводяться тільки на 10-місних і 20-місних човнах на дистанціях 200, 250, 500, 1000 і 2000 метрів у чоловічому, жіночому і змішаному класах.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах