Спорт  |  18.04.18  |  середа
 

Мінспорту не забороняє спортсменам їздити на змагання в Росію

Тепер усю моральну відповідальність за самовільну участь у турнірах у країні агресора нестимуть відповідні федерації та персонально атлети і їх тренери.

Міністерство молоді і спорту України видало наказ, яким вже не забороняє, але не рекомендує їздити на змагання і спортивні турніри до країни агресора. Відтак, заборонено державне фінансування українських збірних для участі в таких змаганнях.

"Враховуючи автономію спорту та Олімпійську хартію, я не можу фізично заборонити поїздки спортсменів і тренерів на замагання закордон. Тому ми юридично уточнили цей момент в наказі і заборонили державне фінансування участі збірних команд України у змаганнях на території країни агресора. Наголошую - суті рішення це не міняє. Жодних коштів українських платників податків не буде витрачено на такі поїздки",

- написав у Facebook міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Міністр наголосив, що категорично проти участі збірних команд у будь-яких змаганнях в Росії. І тепер усю моральну відповідальність за самовільну участь в цих змаганнях, безпеку та усі інші наслідки несуть відповідні федерації та персонально ті атлети й тренери, які ризикнуть поїхати до країни агресора.

Згідно з документом від 11 квітня, попередній наказ Мінмолодьспорту від 14 березня "Щодо заборони участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території "Російської Федерації" визнається таким, що втратив чинність.

 

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...