Спорт  |  02.08.21  |  понеділок
 

Львів’янин є головним кандидатом на посаду головного тренера збірної України

Стало відоме ім’я головного кандидата на посаду тренера Національної збірної.

На сторінці Збірної України з футболу повідомили про кандидатуру Мирона Маркевича.

“Голова комітету збірних УАФ Мирон Маркевич – головний кандидат на посаду головного тренера збірної України!”

– йдетьсчя у повідомленні.

Мирон Маркевич, народився у Винниках – український футболіст і тренер. Рекордсмен української вищої ліги за кількістю ігор у ранзі головного тренера — 408 (з урахуванням сезону 2007/08).

Працював у командах: Торпедо (Луцьк), Поділля (Хмельницький), Карпати (Львів), Кривбас (Кривий Ріг), Металург (Запоріжжя), Анжі (Махачкала, Росія), Металіст (Харків) та Дніпро (Дніпро). Був головним тренером національної збірної України. З липня 2016 року — голова комітету національних збірних ФФУ.

Закінчив Львівський інститут фізкультури.

Першим тренером Мирона був його батько — відомий дитячий тренер Богдан Дмитрович Маркевич. Вихованець групи підготовки львівських «Карпат». У 1970 р. гравця зарахували до основного складу «Карпат» (Львів), але закріпитися у сильному колективі, який щойно виграв Кубок СРСР і з ходу здобув путівку до вищої ліги, 20-річному гравцеві було важко. Маркевич виступав за дубль «Карпат» у 1970—1972 роках, потім за «Спартак» (Орджонікідзе) — у 1974 році та львівські любительські колективи фізкультури. У 1977 р. перейшов до луцького «Торпедо», де вже наступного року був тренером-гравцем

Нагадаємо, у неділю стало відомо, що тренер збірної – Андрій Шевченко заявив, що завершив роботу на посаді головного тренера збірної України.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e