Спорт  |  20.03.18  |  вівторок

Львів’янка виграла п’ять медалей "Кубку Дерюгіної"

На міжнародному турнірі, який проходив у Києві 15-18 березня, львівська гімнастка Христина Погранична отримала дві золоті і три срібні нагороди.

Про це повідомляє сайт Федерації гімнастики України.

Так, Христина Погранична разом із киянкою Вікторією Онопрієнко виборола золото для української збірної в командній першості змагань з єдиноборства. Другу золоту медаль (загальна сума балів - 18) львів’янка здобула за виконання вправи з обручем.

Вправи з м’ячем, срічкою та булавами принесли спортсменці три срібних нагороди. Таким чином загалом Христина Погранична виборола для національної збірної п’ять медалей.

Міжнародний турнір з художньої гімнастики "Кубок Дерюгіної" названий на честь очільниці федерації художньої гімнастики України, цьогоріч проводився 23-ій раз.

Раніше, 7 лютого, Погранична стала переможницею змагань серед кандидатів у майстри спорту і стала володаркою Кубку України з художньої гімнастики. Згодом чинна чемпіонка України з художньої гімнастики здобула для України право участі в юнацьких Олімпійських іграх.

Христина Погранична отримувала призові місця в понад 140 всеукраїнських та міжнародних турнірів. З 2016 року входить в юніорську збірну України з художньої гімнастики. А на змаганнях у Латвії на початку березня львів’янка здобула дві золотих медалі.

У травні минулого року Погранична стала "Львів’янкою року", отримавши 61,3% голосів.