Спорт  |  17.12.18  |  понеділок

Львівський кадет здобув Кубок України з кіокушинкай карате

Хлопець впевнено здобув чотири перемоги в поєдинках проти спортсменів із різних областей України і став володарем Кубка України.

На змаганнях за Кубок України з кіокушинкай карате серед кадетів переміг Олег Наугольник із села Великі Глібовичі, що на Перемишлянщині Львівської області. З огляду на це, хлопця привітали з перемогою.

Про це відомо за посиланням на осередок СК кіокушинкай карате Канку в Перемишлянському районі.

Змагання відбувалися у Вінниці. Олег виступав у категорії до 65 кілограмів. Він впевнено здобув чотири перемоги в поєдинках проти спортсменів із різних областей України і став володарем Кубка України.

Рік тому Олег був третім, у вересні на чемпіонаті України здобув друге місце, в листопаді ввійшов у вісімку Чемпіонату Європи. І врешті здобув омріяне золото.

Також привітали Юлію Денегу, Юрія Максименка (з міста Бібрка) та Христину Іванишин (зі села Свірзькі Глібовичі).

Юлія Денега, котра шостий рік поспіль здобуває призові місця на Всеукраїнських змаганнях, цього разу виборола срібло у змаганнях серед дівчат віком 14-16 років у категорії до 45 кілограмів.

Христина Іванишин здобула бронзу серед юніорок 16-18 років у категорії до 50 кілограмів.

«Насичений спортивний рік 2018 для осередку кіокушинкай карате Перемишлянського району завершено, це рік коли ми здобували золото на кубку Словаччини, чемпіонатах та кубках України по куміте та ката в різних куточках нашої держави, і цього року вперше, завдяки результату сестер Мар’яни та Андріани Чабан з с. Лани, привезли медалі європейської першості», – зазначили в осередку СК кіокушинкай карате Канку в Перемишлянському районі.