Спорт  |  12.01.18  |  п'ятниця
 

Львівські "Карпати" готуються до весняної частини чемпіонату

Зимовий відпустка закінчилася і команда відновила тренування. Попереду - поїздка до Туреччини, де "Карпати" проведуть кілька товариських матчів.

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

"У всіх хороший настрій. Перші дні пройдуть у полегшеному режимі, щоби футболісти звикли до фізичних навантажень. Від 14-го січня плануємо перейти до графіку дворазових тренувань. Цей період триватиме до 23-го січня, після чого команда вирушить на підготовку до Туреччини. Спланували наш графік таким чином, щоби погодні умови ніяк не вплинули на підготовку",

– сказав головний тренер команди Олег Бойчишин.

Він також розповів про тих футболістів, які повернулися в клуб. Відзначимо, що всі вони в першій половині цього сезону виступали за винниківський "Рух" в Першій лізі на правах оренди. Мова йде про Назара Вербного, Юрія Ткачука і Святослава Козловського.

"Вербний та Ткачук із початку року будуть тренуватися у загальній групі. Ми уважно стежили за ними впродовж першого кола чемпіонату. Хороше враження склалось про Назара Вербного, те саме стосується і Юри Ткачука. Зараз вони готуватимуться з основною командою. Їхня подальша доля залежатиме від того, наскільки добре себе зарекомендують. Щодо Святослава Козловського, то я досить добре його знаю, він вчився в школі "Карпат" під моїм керівництвом. Наразі Святослав знаходиться на перегляді. Наша майбутня співпраця з цим футболістом буде залежати виключно від нього"

- зазначив тренер.

Окремо Олег Бойчишин прокоментував появу в "Карпатах" нового тренера з фізичної підготовки Павла Сіренка, який відомий своєю роботою в харківському "Металісті" в період розквіту цього клубу.

"Поява Павла Сіренка у нашому колективі однозначно підсилить як команду, так і тренерський штаб. Ця людина має хороший досвід роботи, що стосується як фізичної, так і підготовки футболістів в цілому. У кожному хорошому клубі має бути досвідчений тренер із фізичної підготовки, він закладає фундамент для майбутніх результатів команди"

– підсумував наставник "Карпат".

Нагадаємо, що після першого кола "Карпати" посідають передостаннє місце в турнірній таблиці, маючи 15 очок. У них також є в запасі один тайм гри проти "Олімпіка", що була перервана через негоду. Після першого тайму зафіксований рахунок 1:1. У разі перемоги "Карпати" зможуть покинути зону вильоту і піднятися на 10-е місце. Матч дограють у лютому.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...