Спорт  |  04.02.19  |  понеділок

Легкоатлетка з України здобула "золото" на турнірі у Франції

Також на цьому турнірі ще українці отримали кращі результати.

Українська легкоатлетка Христина Стуй здобула золоту нагороду на міжнародних змаганнях Meeting Elite en salle de Mondeville, які минулими вихідними відбулися у Мондвілі (Франція).

Про це інформують у прес-службі Федерації легкої атлетики України.

Під час міжнародних змагань уродженка Прикарпаття Христина Стуй виграла фінал з бігу на 60 км. Українська легкоатлетка була першою на дистанції 60 м із результатом 7,32 с.

З бігу на 400 м відбулися три фінали. У фіналі 2 найкращий час показала українка Тетяна Мельник – 52,99 с. Анна Рижикова фінішувала другою у фіналі – 54,16 с. Анастасія Бризгіна (54,70 с) і Катерина Климюк (54,98 с) посіли відповідно друге та третє місця у фіналі 3.

Також Христина Гришутина з результатом 6,03 м була четвертою зі стрибків у довжину. Євген Гуцол з часом 1.52,06 хв став шостим із бігу на 800 м.