Спорт  |  16.10.18  |  вівторок
 

Хабіб міг виступати за Україну, але не отримав громадянство

Родичі Хабіба хотіли, щоб він виступав за Україну, проте боєць у 2008 році так і не зміг отримати громадянство з невідомих причин.

Про це заявив дядько Нурмагомедова Алекс, який проживає в Полтаві. 

Алекс Нурмагомедов зазначив, що дуже хотів, щоб його племінник виступав під прапором України, однак щось пішло не так. Навіть свій перший бій Хабіб провів в Полтаві, в далекому 2008-му році. Через відмову у громадянстві довелося їхати до Росії та будувати спортивну кар'єру там. 

"Ми докладали максимум зусиль, щоб Хабіб отримав громадянство в Україні. Ми цінуємо, любимо і поважаємо Україну і її народ. Я скажу, що краще народу немає. Кажуть, що батьківщина там, де ти народився. Але я вважаю, що батьківщина там, де тобі добре. Ми планували, щоб Хабіб виступав за Україну, але не змогли цього зробити. у Хабіба була образа через відмову в українському громадянстві. Він питав, чому не дають паспорт, чому вони так дивляться на цю ситуацію? Я відповідав йому , що не знаю і нічого зробити не можу ",

- повідомив дядько бійця.

Нагадаємо, що Хабіб переміг Макгрегора і зірвався битися у натовп. Відбувся найочікуваніший бій року в UFC, в якому російський спортсмен Хабіб Нурмагомедов здобув перемогу над Конором Магрегором і зібрав всі пояси в легкій вазі.

 
 

Коментарі (4) перегляди: 1011

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах