Спорт  |  23.05.18  |  середа
 

Керівництво ФК "Львів" підтвердило транзит у Прем'єр-лігу

Львівський клуб з Другої ліги формально об'єднується з командою "Верес" і посяде її місце в елітному дивізіоні.

Чому так сталося, подробиці читайте в нашому матеріалі У Прем'єр-лізі з'явиться ще одна команда зі Львова.

Президент ФК "Львів" Роман Михайлів підтвердив об'єднання з "Вересом" і потрапляння своєї команди в Прем'єр-лігу, передає офіційний сайт клубу.

З його слів, футбольний клуб "Львів" дійсно об'єднується з "Вересом" (який з січня 2018 року має львівську реєстрацію — ред.) і в наступному сезоні візьме участь в головній футбольній першості країни. Створений заново НК "Верес" отримає місце “Львова” у Другій лізі.

Відзначимо, що Друга ліга є найнижчою з професіональних футбольних ліг України, тому туди потрапляють всі клуби, які змінюють свій статус з аматорського на професійний, або ж створені клуби (як в цьому випадку), якщо вони проходять відповідну атестацію.

Михайлів також підтвердив, що ініціатором такої угоди були власники клубом. Нагадаємо, що рівненським "Вересом" з літа 2016-го року володів львівський бізнесмен Богдан Копитко. Ймовірно, таким чином, він хотів отримати власну команду у Львові, а не в Рівному.

Президент ФК "Львів" також розповів, що між його клубом і "Вересом" триває співпраця. Наприклад, молоді вихованці львівського футболу грають у складі "Верес" U-19. Також Роман Михайлів висловив надію, що львівська молодь отримає свій шанс проявити себе в Прем'єр-лізі в складі "Львова".

"Команда повинна грати в місті, який вона представляє, а якщо влада не може зробити умов для цього, тоді завжди страждають люди, вболівальники міста. Було прийнято рішення, що команда з Рівного повернеться до рідного міста, можливо, тоді влада почне думати про стадіон , який за півтора роки порожніх обіцянок нічого так і не зробила. Шкода тільки простих людей і уболівальників ",

- підкреслив Роман Михайлів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...