Спорт  |  16.07.17  |  неділя

"Карпати" зіграли у нічію із "Зіркою"

Сьогодні, 16 липня пройшли перші матчі нового сезону Української Прем'єр-ліги 2017/2018. Львівські "Карпати" приймали у себе вдома "Зірку" із Кропивницького.

Обидві команди підійшли до матчу з великими змінами у складі, адже за літню перерву вони встигли зробити безліч придбань і допустити кадрові втрати, через які довелося переглянути ігрову тактику. Друге твердження більш підходить для гравців "Зірки", адже вони мають найслабший склад у чемпіонаті.

На самому початку гри, "Карпати" показали характер і відкрили рахунок у матчі вже на 5 хвилині. Чачу отримав розрізний пас і пробив практично по порожніх воротах. Ініціатива в руках господарів трималася до середини тайму, поки гравці «Зірки» поступово почали підбирати під себе гру. Зрештою, на 36 хвилині кропивничанам вдалося зрівняти рахунок завдяки реалізованому пенальті Загальського.

У другому таймі знову почали домінувати "Карпати", проте, не дивлячись на безліч моментів, команда так і не змогла вирвати перемогу у цьому матчі. Варто відзначити злагоджену оборону гостей. "Зірка" діяла набагато простіше господарів поля, але тим не менш змогла завдати декількох небезпечних ударів по воротах суперника. 1: 1!