Спорт  |  18.03.18  |  неділя

"Карпати" зіграли на виїзді внічию з "Олександрією"

Результат 1:1 дозволив львівській команді піднятися з останнього рядка в турнірній таблиці на 11-ю позицію.

Відзначимо, що "Карпати" продемонстрували хорошу гру і були дуже близькі до перемоги над міцною "Олександрією". У складі львів'ян був дуже активний Карраскаль, який мав кілька відмінних шансів, щоб забити.

Навіть коли "Олександрія" вийшла вперед (на 70-й хвилині відзначився Пономар), "Карпати" домоглися свого. Лише сім хвилин по тому Вербний віддав пас на Шведа і той забив у ближній кут. Мар'ян Швед міг приносити своїй команді перемогу, але в важливий момент в кінці матчу він вирішив забити сам, замість того, щоб поділитися з партнером, і це рішення завадило вразити ворота "Олександрії".

Нагадаємо, що в наступному матчі "Карпати" зіграють вдома з останньою командою турнірної таблиці - одеським "Чорноморцем". Львів'ян влаштує тільки перемога, яка дозволить покинути зону вильоту і максимально втопити одного з головних суперників у боротьбі за виживання.

"Я підтримую думку про те, що обидві команди показали якісний футбол у надзвичайно складних умовах. І «Карпати», і «Олександрія» грали досить добре, створили чимало моментів. Сказати, чи заслуговував хтось на поразку важко. Однак, ми створили моменти, де могли б значно краще розпорядитися м’ячем, і тоді результат став би на нашу користь. Ми дуже детально вивчали суперника. Знали, що стандарти – їхня сила. Вдавалося справлятися з ними до того моменту, коли пропустили. Отже, ми недопрацювали. І все ж я задоволений діями наших хлопців, які билися до останньої секунди і могли перемогти",

- сказав головний тренер "Карпат" Олег Бойчишин після матчу.

Олександрія - Карпати 1:1
Голи: Паламар, 70 - Швед, 77

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Гітченко, Бухав, Бацула - Банада, Грицук - Полярус, Старенький (Протасов, 60), Цуріков (шастати, 80) - Пономар

Карпати: Шевченко - Мірошниченко, Лобай, Нестеров, Гуцуляк - Ді Франко (Голодюк, 83), Вербний - Швед, Карраскаль, Мякушко (Санчес, 75) - Ербес

Попередження: Нестеров, Ербес, Лобай