Спорт  |  22.04.18  |  неділя

"Карпати" здобули дуже важливу перемогу над "Олімпіком"

Львівські футболісти відмінно працювали у відборі, застосовуючи активний пресинг, а також ефективно діяли в контратаках.

"Карпати" здобули четверту перемогу поспіль і наполовину забезпечили собі збереження прописки в Прем'єр-лізі на наступний сезон.

Підопічні Олега Бойчишина грали в Києві проти лідера Групи вибування - донецького "Олімпіка" і змогли показати гру високої якості, чого так не вистачало протягом усього сезону.

Львів'яни активно пресингували суперника по всій території поля, змушуючи його помилятися і нервувати. Якби не голкіпер "Олімпіка" Артем Кичак, рахунок міг бути більшим на користь "Карпат".

На 22-й хвилині "Карпати" вийшли вперед після перехоплення в центрі поля. Відзначився Мар'ян Швед. В кінці першого тайму 19-річний Карраскаль змусив захисників збити себе у штрафному майданчику "Олимпіка" і рефері призначив пенальті. Однак Кичак парирував удар Шведа з одинадцятиметрової позначки.

У другому таймі "Карпати" продовжили грати в тому ж стилі, і це дозволило добитися успіху. На 58-й хвилині Карраскаль перехопив передачу захисника, вийшов один на один з воротарем і елегантно перекинув його, забивши черговий гол-красень.

"Олімпіку" вдалося створити кілька небезпечних моментів біля воріт "Карпат", але на останньому рубежі відмінно зіграв Олексій Шевченко.

Заслужена і важлива перемога "Карпат" 2:0, яка дозволила відірватися від зони вильоту на 5 очок і максимально наблизитися до двох лідерів Групи вибування - "Олімпіка" і "Олександрії". Львів'яни відстають від цих команд лише на один пункт.

Карпати - Сталь

Як раніше повідомляли "Ваші новини", до Львова приїде Кубокчемпіонів УЄФА. 30-го квітня всі бажаючі зможуть побачити легендарний трофей і сфотографуватися з ним.