Спорт  |  19.05.17  |  п'ятниця
 

"Карпати" закликають своїх уболівальників підтримати клуб

Львівська команда практично повністю забезпечила собі місце в Прем'єр лізі на наступний сезон. Цієї неділі "Карпати" хочуть остаточно вирішити це турнірне питання.

Цей сезон став для "Карпат" великим випробуванням. Команда переживала серйозну фінансову та ігрову кризу. Над нею нависла реальна загроза вильоту з еліти українського футболу.

Нагадаємо, що свій виступ в цьому ігровому році львів'яни почали з мінус шести очок. Першу половину чемпіонату команда виступала нестабільно, лише інколи добуваючи очки. Ситуація змінилася після зимового міжсезоння, коли "Карпати" провели кілька хороших матчів і завоювали ряд ключових перемог, зокрема над головними суперниками в боротьбі за виживання - "Дніпром" і "Волинню".

Кілька днів тому з'явилася інформація про те, що "Дніпро" припиняє свої виступи в Прем'єр лізі через фінансові труднощі. Команда вирушить до другої ліги. Таким чином, "Карпати" напевно залишаться в еліті в наступному сезоні.

Проте клуб закликає своїх уболівальників цієї неділі прийти на стадіон і підтримати команду в матчі проти "Ворскли", що остаточно вирішити всі турнірні завдання.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1315

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...