Спорт  |  21.10.18  |  неділя

"Карпати" повинні були перемагати, але поступилися

У цьому турі львівській команді дістався складний суперник - "Олександрія", яка зараз посідає третю сходинку в турнірній таблиці.

Нагадаємо, що в першому колі чемпіонату "Карпати" поступилися "Олександрії" з рахунком 0:2 і футболісти Хосе Мораїса були сповнені рішучості взяти реванш на полі суперника, тим більше, що відступати їм нікуди - вони вже перебувають в зоні вильоту.

На жаль, львів'яни припустилися помилок у першому таймі, чим скористалися господарі. До першого голу призвела індивідуальна помилка захисника Аді Мехреміча, а наприкінці тайму "Олександрія" успішно розіграла штрафний удар.

Але вже після перерви "Карпати" неможливо було впізнати. Львів'яни затиснули суперника в його власному штрафному і створювали один момент за іншим. Тільки у одного Олексія Гуцуляка було чотири (!!!) можливості забити, але він використовував лише одну. Також небезпечні були постріли Варгаса і Карраскаль.

Кінцівка матчу була затьмарена сутичками між гравцями "Карпат" і представниками тренерського штабу "Олександрії", в результаті чого три гравця отримали жовті картки, а тренер господарів Володимир Шаран був видалений.

На разі "Карпати" залишаються на 10-й позиції з 10-ма очками. Свій наступний поєдинок команда Мораїса проведе на виїзді проти одеського "Чорноморця" - свого головного нинішнього опонента.

Олександрія - Карпати 2:1
Голи: Шастал, 11 Ковалець, 41 - Гуцуляк, 54

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бондаренко, Шендрик, Микицей - Банада, Гречишкін (Довгий, 71) - Запорожан, Полярус (Цуріков, 57), Ковалець (Пономар, 81) - Шастал.

Карпати: Шевченко - Федецький, Мірошниченко, Мехреміч (Мендес, 88), Бородай - Гуцуляк, Ербес (Ді Франко, 75) - Мякушко, Кльоц, Карраскаль (Понде, 79) - Варгас.

Попередження: Запорожан, Шендрик - Карраскаль, Бородай, Гуцуляк, Федецький, Ді Франко.

Як раніше повідомлялося, ФК "Львів" переграв "Арсенал-Київ". Завдяки мінімальній перемозі з рахунком 1:0, львів'яни покинули зону вильоту в Прем'єр-лізі, піднялися в середину турнірної таблиці і посіли там сьому позицію.