Спорт  |  09.12.17  |  субота

"Карпати" на останніх хвилинах вирвали у "Вереса" нічию

9 грудня відбувся футбольний матч між львівськими "Карпатами" та дебютантом чемпіонату України, рівненським "Вересом". Гра завершилася результативною нічиєю з рахунком 2:2.

Перші два м'ячі забили в першій половині зустрічі рівненські футболісти Василь Кобін і Михайло Сергійчук. Львів'яни відповіли їм у другому таймі: також два голи виконали Мар'ян Швед та Леонід Акулінін.

До слова, перший гол гравці "Карпат" забили лише на 72-й хвилині, а зрівняти рахунок їм вдалося за 3 хвилини до завершення основного часу гри.

Раніше, у матчі першого кола між цими командами, "Верес" розгромив львівських футболістів з рахунком 6:1.

За підсумками 18 турів "Карпати" мають у своєму активі 15 очок і займають 11-е місце. "Верес" зі своїми 26 балами посідає 4-у сходинку.

Як повідомлялося, міський голова Львова Андрій Садовий знявся в ролику на підтримку рівненського футбольного клубу "Верес", який тимчасово грає в місті Лева. У ролику Андрій Садовий гостинно запрошує рівненських футбольних фанів відвідати львівський стадіон і вболівати за свою команду у наступних матчах.

"Приїжджайте, підтримаємо наших футболістів, щоб була перемога. Слава "Вересу!",