Спорт  |  19.03.19  |  вівторок
 

Львівські каратисти здобули перемогу на "Відкритому кубку"

У Львові завершилася олімпіада на якій змагалися найкращі каратисти 72-х команд Європи.

Змагання зібрали у культурній столиці близько 1000 учасників та стали одними з найкращими в Україні. "Lviv Open Cup-2019" це другий з шести етапів Прем'єр-ліги Української федерації карате.

"Картинка у Львові відповідала усім вимогам солідного міжнародного турніру. Ми побачили велику кількість камер, екран, на якому дублювалися усі поєдинки, велику кількість спонсорських банерів, а також багато країн-учасниць змагань. Завдяки таким турнірам українське карате розвивається неймовірними темпами і на це є чимало об'єктивних показників. Повірте, тисячу учасників турніру — це своєрідний рекорд, оскільки минулого року на цьому турнірі було близько семисот учасників. Це говорить про сплеск уваги до карате."

— каже Сергій Левчук, президент української федерації карате.

Перше загальнокомандне місце вибороли каратисти львівського клубу "Юніон". Вони здобули 12 золотих, 5 срібних та 16 бронзових медалей. Друге місце посів київський клуб "Сен-Бін". Закрив трійку лідерів одеський "Легіон".

Призерів турніру нагородили цінними подарунками. Клуби "Юніон", "Сен-Бін" та "Легіон" також отримали окремі кубки від спонсорів.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1842

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах