Спорт  |  11.07.18  |  середа

Франція - перший фіналіст Чемпіонату світу 2018

З мінімальною перевагою Франція здолала збірну Бельгії і стала першим фіналістом Чемпіонату світу з футболу 2018.
Вчора, 10 липня, була розіграна путівка у фінал турніру між збірними Франції та Бельгії. У цій грі не було фаворитів, адже обидві команди однаково сильні за різними критеріями, тому боротьба з самого спочатку обіцяла бути напруженою та цікавою.

На 19-й і 21-й хвилинах бельгійці втратили відразу два стовідсоткових момента, проте якщо перший удар Азара не пройшов через рикошет від бельгійського захисника, то за дві хвилини французьку команду врятував голкіпер Уго Льоріс, відбивши небезпечний удар Тобі Алдервейрелда.

У другому таймі у пресинг кинулися французи і вже на 51-й хвилині все ж таки змогли відкрити рахунок. Захисник французької збірної Самуель Умтіті підхопив передачу з кутового, і з гострого кута зміг пробити повз Тібо Куртуа. Бельгійці вже не змогли відповісти нічим істотним, окрім як раптовим гарматним ударом Ромелу Лукаку прямо у рамку воріт, проте Уго Льоріс сьогодні на місці, тому він не допускав ніяких фатальних помилок.

А сьогодні, 11 липня, о 21:00, стане відомий другий фіналіст Чемпіонату світу з футболу. Хорватія схрестить мечі зі збірною Англії.