Спорт  |  07.11.18  |  середа
 

"Манчестер Сіті" - "Шахтар": анонс та прогнози

Сьогодні, 7 листопада, о 22:00 вже вдруге відбудеться матч між українським клубом "Шахтар" та англійським "Манчестер Сіті".

Про зустріч футболістів повідомив сайт UEFA.

З невеликим успіхом ідучи у турнірній таблиці, два тижні тому команда "Шахтаря" наштовхнулася на ще одну перепону, яка скинула її з третьої сходинки – "Манчестер Сіті". Не отримавши жодного очка за попередню гру (яка пройшла з результатом 3:0 на користь англійців), "гірники" потрапили до турнірних аутсайдерів.

Наразі прогнози для донецької команди не надто оптимістичні – при такому розкладі максимум, що може отримати команда – третє місце. Шанси вийти у плей-оф мізерні, але вони завжди є.

Попри успішну гру з київським "Динамо", "Шахтар" має проблеми із захистом – команда не може витримувати сильний пресинг та швидкі атаки суперника.

Але не варто опускати руки та шукати щось цікавіше сьогоднішнього матчу – є висока вірогідність того, що на поле вийде командир команди, Тайсон, який може закріпити позиції "Шахтаря" та підняти бойовий дух гравців. Щодо Марлоса, на жаль, нічого не відомо. Тренер команди, Паоло Фонсека сказав, що форвард "гірників" знаходиться не в кращій формі – Марлос тренувався лише останні два дні. Проте, офіційний сайт UEFA все ж таки включив Марлоса до заявки на гру.

"Манчестер Сіті" теж має проблеми: травмовані Браво, де Брюйне і Мангаля. Проте команда довела, що має достатньо глибокий резерв. Скоріш за все, що варто очікувати ротацію основного складу, що підвищує шанси виходу на поле українця Олександра Зінченка.

Опісля домашніх 3:0, стало зрозуміло, що команди знаходяться на різних щаблях готовності, а кадровий ресурс не можна порівнювати. Тож не варто прогнозувати щось вибухове для "Шахтаря". Проте, ніхто не відкидає того факту, що гравці української команди можуть забити гола у гостях в англійців.

Транслювати матч буде канал "Футбол-2". Початок - о 22:00.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах