Спорт  |  26.05.18  |  субота

Фінал Ліги чемпіонів: Фантастичний Бейл і жахливий Каріус

"Реал" переміг утретє поспіль у фіналі Ліги чемпіонів. Травма лідера "Ліверпуля" Салаха і моторошна гра воротаря англійців Каріуса дозволили іспанцям легко домогтися успіху.

Перший тайм цієї зустрічі запам'ятався не красивою, видовищною грою, а фолом Серхіо Рамоса проти Мохаммеда Салаха, який вивів єгипетського форварда "Ліверпуля" з гри.

У середині тайму захисник "Реала" затиснув руку Салаха так, щоб той ні міг її вирвати і впав разом зі своїм опонентом на газон. У підсумку, єгиптянин отримав серйозну травму плеча і не зміг продовжити гру.

Фан-сектор уболівальників "Реала" зустрів сльози Салаха і його віхід з поля з радістю. Кращого бомбардира "Ліверпуля" замінив Адам Лаллана, який пропустив більшу частину сезону.

Втім, незабаром подібне пошкодження отримав правий захисник королівського клубу Карвахаль. Він також як і Салах не зміг стримати сліз, залишаючи поле. Замість нього вийшов Начо.

Що стосується моментів у першому таймі, то деякий час "Ліверпуль" володів перевагою, однак після втрати Салаха він до кінця тайму здав позиції і "Реал" вирівняв гру.

Але, наскільки нудним був перший тайм, настільки цікавим і видовищним вийшов другий!

Спочатку, на 50-й хвилині, жахливу помилку в обороні допустив воротар "Ліверпуля" Лоріс Каріус, який віддав м'яч прямо на ногу Каріму Бензема. 1:0

На радість вболівальників "Ліверпуля", їх команда відігралася миттєво. На 55-й хвилині після розіграшу кутового забив Мане. 1:1

Але в середині другої половини гри трапилося маленьке футбольне диво. На поле вийшов форвард "Реала" Гаретт Бейл і вже через кілька хвилин він забив приголомшливий гол ударом через себе. 2:1

А на 84-й хвилині матчу Каріус подарував "Реалу" ще один гол. Бейл вистрелив з дальньої дистанції, а голкіпер "Ліверпуля" відбив м'яч прямо в свої ворота. 3:1

Це був кінець.

Таким чином, "Реал" завоював свій 13-й Кубок чемпіонів. Це вже третій трофей поспіль і четвертий за останні п'ять сезонів. Немає сумнівів, що мадридський клуб на чолі з незрівнянним Зіданом зараз є найкращим в Європі.

Що стосується "Ліверпуля", то керівництву клубу потрібно зробити всім можливе цього літа, щоб придбати воротаря дійсно світового рівня.